Logo HaDivadlo

Scéna progresivní dramaturgie
Sezona 46: Adaptace → Sezona 47: Nerůst

Vernisáž

Data představení

8. listopadu    19.30
Přidat do kalendáře
14. listopadu    19.00
Přidat do kalendáře

„Pro koho myslíš, že to všechno děláme?“

Představení Vernisáž dne 14. 9. 2021 od 19.30 je součástí edice HaDivadlo děkuje! Jedná se o sérii tří představení (10. 9., 14. 9. a 16. 9. 2021) věnovanou všem, kteří se aktivně podíleli na zdolání pandemie a pomoci postiženým.

Myslíme si, že to, co jsme v minulých měsících zažili, je ještě potřeba postupně vstřebat, vzít si ponaučení pro příští krizové situace. A zejména chceme poděkovat všem profesionálům i dobrovolníkům z řad zdravotnictví, sociálních služeb a dalších pomáhajících oborů. V HaDivadle rádi vytvoříme místo takovéhoto setkání a společného sdílení. Vybrali jsme tři inscenace s tematikou „návštěvy-setkání“, které nám bylo po několik měsíců odpíráno.

Všechny zájemce z „první linie“ na tato tři představení srdečně zveme a nabízíme zvýhodněné vstupenky za 100 Kč! Prosím, svá místa si rezervujte na e-mailu vstupenky@hadivadlo.cz či telefonicky na +420 607 617 239.

 

70. léta. Normalizační ticho. Vítej na „vernisáži“ našeho dokonalého husákovského bytu – není tu k nalezení ani jeden kiks, Bedřichu! Václav Havel a jeho disidentské alter ego Bedřich v absurdní grotesce-satiře z přelomového roku 1975.

„Nemáme zatopit v krbu?“ Čas protéká a éra skloněných hlav se zdá být nekonečná… Co dělat dál? Jak žít (s) pravdou? Aktivizuj se! Střet ideálního (neporaženého?) snaživého páru a zachmuřeného ego-intelektuála na rozcestí. Od sebereflexe k depresi, od deprese k akci. Havel napíše Husákovi!

Inscenace vznikla u příležitosti nedožitých osmdesátin Václava Havla. Premiéra se uskutečnila v rámci festivalu Centra experimentálního divadla Málo bylo Havla!

Sezona 42: My a oni

PROGRAM PDF
Premiéra
5. října 2016
Cena
220/120 Kč
Délka
50 min. bez přestávky
Autor
Václav Havel
Režie
Ivan Buraj
Scénografie
Juliána Kvíčalová

Obsazení
Děkujeme za podporu a spolupráci

NEWSLETTER