Logo HaDivadlo

Scéna progresivní dramaturgie
Sezona 49: Konec iluzí

Tvůrčí intervence: Zeď

Zveme děti (od 5 let) i jejich rodiče k jarnímu průzkumu!

Jak se dívat do neznáma? Výtvarná a kreativní dílna pro nejmladší diváky doprovázející inscenaci Zeď podle románu Marlen Haushoferové, autorky mnoha knih pro děti a mládež.

Zveme účastníky k samostatnému či rodinnému zpracování tří úkolů na téma navazování kontaktu s neznámem, lesem a zvířaty. Společně se pak k objevům vrátíme v neděli 24. dubna od 14.00 do 16.30 v HaDivadle, kde připraví herečka Kamila Valůšková hravé odpolední setkání.

Před samotným workshopem zveme také na reprízy Zdi v pátek 22. dubna a sobotu 23. dubna, vždy od 19.30. V sobotu s autorským úvodem a besedou po představení.

VÍCE O TVŮRČÍCH INTERVENCÍCH

Inscenace Úkol č. 1 Úkol č. 2 Úkol č. 3 Bonusový úkol Všechny úkoly pohromadě
Koncept
Kamila Valůšková a Anna Prstková

 

24. dubna 2022

 

Tato Tvůrčí intervence pro děti spočívá ve splnění třech úkolů předem a poté účasti na společném hravém setkání v HaDivadle.

Úkoly najdete ke stažení níže na stránce, listy s úkoly si taky můžete vyzvednout vytištěné na pokladně HaDivadla. Zároveň je pošleme mailem všem, kteří si pořídí vstupenky na workshop.

NEDĚLE 24. DUBNA 2022
• 14.00–16.30 | Zeď: Workshop pro děti s Kamilou Valůškovou | vstupenky zde

Cena vstupu na workshop je 220 Kč za rodiče nebo jinou doprovázející osobu, bez ohledu na počet dětí.

Na splnění úkolů doporučujeme vyhradit si tři víkendová odpoledne.

Na společný workshop prosíme, aby děti přinesly své objevy z těchto úkolů: talisman, obrázek a fotografii (tu, prosím, taky zašlete předem na e-mail starova@hadivadlo.cz – na workshop připravíme z fotografií projekci).

V HaDivadle se pak pod vedením Kamily Valůškové podělíme o to, na co jsme všichni přišli, a zkusíme společně překonat neviditelné zdi, které nás mohou dělit od světa kolem nás.Děkujeme za podporu a spolupráci

NEWSLETTER