Logo HaDivadlo

Scéna progresivní dramaturgie
Sezona 49: Konec iluzí

Otevřená dramaturgická porada

Společné promýšlení Sezony 49: Konec iluzí!

Na co byste chtěli přijít do HaDivadla? Jaké jsou úkoly dramaturgie při plánování nové sezony? Jakým výzvám čelí vedení divadla při výběru titulů i jejich následné interpretaci? Jak do tohoto promýšlení zapojit zájemce z řad našich diváků? Zveme na setkání tvůrců a diváků nad dramaturgií nadcházející Sezony 49: Konec iluzí.

Otevřená dramaturgická porada bude mít podobu moderované diskuze nad tématem příští sezony a tituly, které pro ni zvažujeme.

Počáteční fázi tří připravovaných inscenací představí umělecký šéf Ivan Buraj, dramaturgové Anna Prstková a Milo Juráni a hostující režiséři Júlia Rázusová a JQr.

Po přihlášení k účasti obdržíte s dvoutýdenním předstihem pracovní listy k projektům. V nich představíme zvažované texty anotacemi a doprovodnými komentáři, které si můžete podle vlastního zájmu před setkáním pročíst. Míra zapojení a aktivity je zcela na vás – můžete být diskutérem i pozorovatelem, vítáme také chuť k našemu uvažování nad dramaturgií sezony připojit vlastní podněty.

Přihlašovací formulář
Cena
vstup volný
Délka
120 min. bez přestávky
Datum uvedení
24. května 2023

 

Na samotnou událost si není potřeba přinést nic speciálního. Po celou dobu bude otevřený bar pro případ potřeby se občerstvit i jinak, než myšlenkově. Těšíme se na setkání!

 

O potvrzení účasti prosíme zde

Textové podklady zašleme přihlášeným zájemcům ve dvou týdnech před setkáním.

 

Otevřená dramaturgická porada je součástí principu Otevřené dramaturgie HaDivadla.Děkujeme za podporu a spolupráci

NEWSLETTER