Logo HaDivadlo

Scéna progresivní dramaturgie
Sezona 45: Zdroje

Let čtyřicetpět let

Termíny v přípravě.

Večer ke 45. sezoně HaDivadla!

„Těm lidem nezbyla jiná volba, než se sejít dohromady, být určitý čas společně.“ 45 let poté, co byl v hanáckém Prostějově na jaře 1974 zřízen krajskými orgány poloprofesionální soubor, v jehož čele působili režisér Svatopluk Vála a dramaturg Josef Kovalčuk, vítáme v současném sídle HaDivadla všechny kolegy, souputníky, spoluhráče i diváky při společném setkání k tomuto výročí.

Večer s otevřeným programem nabídne koláž z autorských textů Arnošta Goldflama, J. A. Pitínského či Cyrila Drozdy, volné projekční série fotografií i filmů ze společných let, upomínku prostějovských i předchozích brněnských působišť souboru a také hudební radost: s kapelou zahraje Monika Načeva, kus písní Jiřího Bulise přidá Dada Klementová a spol. a zazní i dnešní kapela Maruna a trio Soňa & Franta & Hora. Další vystupující nejsou vyloučeni!

Těšíme se na setkání! Začátek v 17.30, divadlo přístupné již od 16.00 – volné dění do pozdních hodin.

Máte-li nějakou vzpomínku – artefakt (suvenýr, zápisník, plakát, scénář, ferman, kus kostýmu, historku) – z doby svého působení v HaDivadle (nebo i ze svých diváckých časů), vezměte s sebou (klidně třeba i kopii) – ve foyer vznikne vzpomínková instalace pro daný večer!

Cena
vstup volný
Délka
360 min. bez přestávky


Děkujeme za podporu a spolupráci

NEWSLETTER