Logo HaDivadlo

Scéna progresivní dramaturgie
Sezona 50: Obzory

Divácké ladění: Vyhnání Gerty Schnirch

Termíny v přípravě.

Znáte divadelní lektorské či dramaturgické úvody? A co zkusit divácké ladění, které vás na zhlédnutí inscenace připraví ještě trochu jiným způsobem? Nebo si díky tomuto zážitku pocity z již zhlédnuté inscenace připomenete.

Brno. Duben 1945. Euforie, žal, zmatek. Čech nebo Němec? – Označeno (zase)! Vylikvidovat... A co s nimi (a s námi) bylo dál?

Dnešní Brno. Stálá kontroverze. Diskuze, kterou neradi otvíráme.

Pojďme do těchto témat zabrousit na skok společně v zážitkovém diváckém ladění. Každý problém má dvě strany. A ideální svět? Smíření, pochopení, humanita.

Těší se na vás lektorka Tereza!

Inscenace
Cena
50 Kč
Délka
60 min. bez přestávky

 

Od 18.00 na Studiu Centra experimentálního divadla na Zelném trhu.

S diváckými laděními jsme začínali s volným vstupem, nyní máme nastaven poplatek za účast 50 Kč. Doufáme, že tato částka nebude pro nikoho bariérou. Zakupte si prosím dopředu vstupenku v GoOutu či na pokladně HaDivadla. Tím máme i možnost sledovat počet účastníků a v případě naplnění prodej uzavřít. Pokud není vyprodáno, můžete na ladění přijít i na poslední chvíli a vstupenku zakoupit na pokladně CED přímo na Zelném trhu nebo u sebe online v mobilu.

 


 

Co prakticky očekávat?

Aktivity pracující s hrou v roli, v níž se podíváme do Brna na jaře roku 1945 i do současnosti.

Klíčová slova: přijetí role; poslech; video; interakce; práce s informacemi; názor; prožitek; skupina; spolupráce; fragmenty; atmosféraDěkujeme za podporu a spolupráci

NEWSLETTER