Logo HaDivadlo

Scéna progresivní dramaturgie
Sezona 50: Obzory

Divácké ladění: Humanismus 2022

Termíny v přípravě.

Znáte divadelní lektorské či dramaturgické úvody? A co zkusit divácké ladění, které vás na zhlédnutí inscenace připraví ještě trochu jiným způsobem? Nebo si díky tomuto zážitku pocity z již zhlédnuté inscenace připomenete.

Poslední zrnka písku v botách. Stovky zapomenutých vysmátých fotek ve stále stejných pozicích, i když na různých místech. Letmá vzpomínka na letní dovolenkovou flow. Dialog. Idylka nebo nejpalčivější problémy lidstva?

Inscenace
Cena
50 Kč
Délka
60 min. bez přestávky

 

Od 18.00 na sále HaDivadla. Na toto ladění je třeba si připravit drobný úkol, viz níže.

S diváckými laděními jsme začínali s volným vstupem, nyní máme nastaven poplatek za účast 50 Kč. Doufáme, že tato částka nebude pro nikoho bariérou. Zakupte si prosím dopředu vstupenku v GoOutu či na pokladně HaDivadla. Tím máme i možnost sledovat počet účastníků a v případě naplnění prodej uzavřít. Pokud není vyprodáno, můžete na ladění přijít i na poslední chvíli.

 


 

Zadání úkolu, který si dopředu připravit

Vzpomeňte si na svou poslední dovolenou u moře (případně jinou typicky letní dovolenou).

Zamyslete se nad pocity, které jste z ní měl/a. Následně napište krátký modelový dialog, zasazený do interiéru (místa ubytování), který by onu dovolenou podle vás co nejlépe vystihoval.

Výsledný text dialogu si vezměte, prosím, s sebou v daný večer na divácké ladění.

 


 

Co prakticky očekávat?

Aktivity přímo ve scéně inscenace Humanismus 2022.

Klíčová slova: scénování; model; fotografie; dialog; tvůrce; přesahy; fragmenty; atmosféraDěkujeme za podporu a spolupráci

NEWSLETTER