Logo HaDivadlo

Progressive Dramaturgy Theatre
Season 49: The End of Illusions

(Czech) Paměťová kavárna: Sbíráme vzpomínky

Setkání a vzpomínání zejména diváků-pamětníků. Ať už těch z let sedmdesátých, nebo nedávných. Srdečně zveme všechny zájemce!

(Czech) Každá instituce, tím spíše studiové avantgardní divadlo, je spoluutvářena nejen nejužším týmem, ale také svými spolupracovníky, diváky, příznivci. V HaDivadle si silně uvědomujeme, že diváci, bez kterých by divadlo nemělo smysl, jsou nejen našimi důležitými pozorovateli, ale často se z nich stávají v nejrůznějším smyslu slova souputníci a přátelé. Ostatně, i my divadelníci se čas od času stáváme diváky.

Do reflexe dějin HaDivadla, kterou v souvislosti s 50. výročím existence žijeme, chceme dostat i ryze diváckou perspektivu. Máte-li vzpomínky, prosím, podělte se o ně – můžete to udělat pomocí sběrného formuláře zde.

A také můžete naživo přijít do připravované „paměťové kavárny“. Foyer divadla ožije vyprávěním a vzpomínkami vás, diváků. Nakolik a jakou formou se bude kdo chtít zapojit, to je jen na něm. I „jenom“ přísedět, být spolu, naslouchat má smysl... Těšíme se na vás!

(Czech) Událost na Facebooku (Czech) audio reportáž
Ticket prices
vstup volný
Length
180 min. without an interval

(Czech)  

Zveme na drobné občerstvení, po celou dobu bude také otevřen náš divadelní bar.

Během odpoledne se dá kdykoliv přijít a odejít.

Po celou dobu bude probíhat natáčení pro chystaný dokument o HaDivadle pro Českou televizi v režii Moniky Rychlíkové.

Máte-li nějaké hmotné vzpomínky – artefakty, dokumenty jako např. staré programy, fotografie – pokud je přinesete s sebou, rádi si je na místě ofotíme či naskenujeme. Případně s radostí přebereme do našeho archivu.

Kdykoliv se s námi o hadivadelní minulost můžete podělit i tak, že se stavíte u nás na pokladně v Alfa pasáži (ve všední dny v čase 10.00–18.00), kdy naše pokladní rády vyslechnou informace či přeberou předměty, fotografie, tiskoviny či písemnosti. Nebo napište na info@hadivadlo.cz. Za každý střípek díky moc!Thank you for your support and cooperation

NEWSLETTER