Logo HaDivadlo

Progressive Dramaturgy Theatre
Season 49: The End of Illusions

(Czech) Let čtyřicetpět let

(Czech) Večer ke 45. sezoně HaDivadla!

(Czech) „Těm lidem nezbyla jiná volba, než se sejít dohromady, být určitý čas společně.“ 45 let poté, co byl v hanáckém Prostějově na jaře 1974 zřízen krajskými orgány poloprofesionální soubor, v jehož čele působili režisér Svatopluk Vála a dramaturg Josef Kovalčuk, vítáme v současném sídle HaDivadla všechny kolegy, souputníky, spoluhráče i diváky při společném setkání k tomuto výročí.

Večer s otevřeným programem nabídne koláž z autorských textů Arnošta Goldflama, J. A. Pitínského či Cyrila Drozdy, volné projekční série fotografií i filmů ze společných let, upomínku prostějovských i předchozích brněnských působišť souboru a také hudební radost: s kapelou zahraje Monika Načeva, kus písní Jiřího Bulise přidá Dada Klementová a spol. a zazní i dnešní kapela Maruna a trio Soňa & Franta & Hora. Další vystupující nejsou vyloučeni!

Těšíme se na setkání! Začátek v 17.30, divadlo přístupné již od 16.00 – volné dění do pozdních hodin.

Máte-li nějakou vzpomínku – artefakt (suvenýr, zápisník, plakát, scénář, ferman, kus kostýmu, historku) – z doby svého působení v HaDivadle (nebo i ze svých diváckých časů), vezměte s sebou (klidně třeba i kopii) – ve foyer vznikne vzpomínková instalace pro daný večer!

Ticket prices
(Czech) vstup volný
Length
(Czech) 360 min. without an interval
(Czech) Datum uvedení
(Czech) 18. prosince 2019


Thank you for your support and cooperation

NEWSLETTER