Logo HaDivadlo

Progressive Dramaturgy Theatre
Season 49: The End of Illusions

(Czech) Komediograf

Dates

21 May     17.00
guests 50 years
21 May     20.00
guests 50 years

(Czech) Groteskní skeče a písničky o možném i nemožném.

(Czech) Komediograf jest velmi pozoruhodný způsob divadelního představení. Formou kabaretu, což jest skladba písní, dramatických výstupů a klaunských čísel, grotesky a černého humoru, nesmyslu a paradoxu, vypráví o dnešní době. A vypráví tak, že se lidé více než sto minut smějí, smíchem očisťují své duše a prodlužují si své životy.

Komediograf jest také skupina jedinců, která se věnuje poetice směšnosti, zkoumá ji, stále o ní bádá, aby ji dovedla do největší dokonalosti.

Komediograf jest více než čtyřicet hodin představení, je to nekonečný příběh dnešních dnů, který bude pokračovat dokud budeme naživu.

Největší naší inspirací jsou francouzské a německé kabarety konce minulého století a kabarety první republiky, je to humor Jaroslava Haška, E. A. Longena a Vlasty Buriana, a dále naše vlastní paradoxní, směšná a hloupá současnost.

Takže se přijďte osvěžit i vy, a to nejen smíchem, přijďte si prodloužit náš věčně krátký lidský život alespoň o několik minut.

Představení Komediograf je jako živoucí organismus a prochází neustálým vývojem. Představení prošlo od roku 1997 desítkami nových dílů a nespočtem repríz.

Ticket prices
(Czech) 550/450 Kč
Length
(Czech) 90 min. without an interval
Director
(Czech) Luboš Balák a kol.

(Czech)  

Hrají
Mariana Chmelařová
Marek Daniel
Miroslav Kumhala
Marie Ludvíková
Tomáš Matonoha
Josef Polášek

Hudba
Mario Buzzi
Zdeněk KrálThank you for your support and cooperation

NEWSLETTER