Logo HaDivadlo

Progressive Dramaturgy Theatre
Season 49: The End of Illusions

(Czech) Intro: Gob Squad

(Czech) Cyklus Současné divadlo

(Czech) Prezentace uvádějící kontexty tvorby kolektivu Gob Squad jako úvod před hostováním projektu We Are Gob Squad and So Are You v HaDivadle 29. října 2021. Hostování je realizováno v rámci série HaDivadlo, Terén a JAMU uvádějí.

Přednáší: Eliška Raiterová
Moderuje: Jan Doležel

Eliška Raiterová
Absolventka Katedry teorie a kritiky na DAMU, v současnosti doktorandka na Katedře divadelních studií FF MU. Studijní stáž strávila na Institutu pro aplikovanou divadelní vědu při Justus-Liebig-Universität v německém Giessenu. Dlouhodobě ji zajímají interdisciplinární přesahy od teatrologie, především ke kulturologii, antropologii, religionistice nebo urbanistice. Zabývá se divadelní kritikou, na DAMU vedla časopis Hybris, publikuje v časopise Svět a divadlo nebo v Divadelních novinách. Věnuje se také vlastní tvorbě a působí v divadelní skupině Akolektiv Helmut.

Jan Doležel
Studoval Katedru divadelních studií FF MU. V současnosti je posluchačem činoherní režie DiFa JAMU. Věnuje se divadelní kritice, ve svých textech se zaměřuje především na německojazyčný divadelní prostor. Pravidelně publikuje v Divadelních novinách nebo časopise KØD. V HaDivadle působí jako asistent režie a je členem týmu lektorů dramaturgických úvodů a besed po představení.

(Czech) Událost na Facebooku
Ticket prices
(Czech) vstup volný
Length
(Czech) 90 min. without an interval

(Czech)  

Proběhlo 25. 10. 2021

 

Další nejbližší díly Cyklu Současné divadlo:

10. 11. 2021 / Theater heute und morgen II

6. 12. 2021 / Theater heute und morgen IIIThank you for your support and cooperation

NEWSLETTER