Logo HaDivadlo

Progressive Dramaturgy Theatre
Season 49: The End of Illusions

(Czech) HaDivadlo pedagogům: Setkání do začátku sezony / školního roku

(Czech) Jste pedagog/žka nebo pracujete s mládeží? Zajímáte se o vzdělávání? Chtěli byste probrat to, jak zaujmout mladé diváky experimentální tvorbou a progresivní dramaturgií?

(Czech)

Přijďte se dozvědět více o možnostech propojení HaDivadla a třeba právě vaší třídy, kterou učíte, nejen formou návštěvy představení.

Generační studiová divadla netvoří pouze angažovaní tvůrci, ale zejména jejich zanícené publikum. A právě vy můžete být průvodci na cestě k formování vlastního divadelního vkusu svých studentů.

Zveme všechny zájemce na společné setkání do foyer HaDivadla, na něž bude navazovat dramaturgický úvod a představení Indián v ohrožení. To je mimo jiné důkazem, že divadlo může být i o fyzice.

Na představení nabízíme vstupenku za 100 Kč, stejně tak i pro případný doprovod v libovolném počtu.

(Czech) Událost na Facebooku (Czech) Přihlašovací formulář
Ticket prices
(Czech) vstup volný
(Czech) Datum uvedení
(Czech) 19. září 2023

(Czech)

 

Harmonogram setkání:

18.00–19.00 představení možností vzdělávání divadlem, nová sezona HaDivadla, nabídka HaDivadla pro školy, Klub mladých diváků Brno, Divadelní třída CED, prostor pro podněty a dotazy

19.00 dramaturgický úvod k inscenaci s Jakubem Liškou

19.30 představení Indián v ohrožení

Večerem provede koordinátorka vzdělávání Tereza Chvátalová.

Prosíme o potvrzení účasti na setkání a rezervaci vstupenek pomocí tohoto formuláře.Thank you for your support and cooperation

NEWSLETTER