Logo HaDivadlo

Progressive Dramaturgy Theatre
Season 49: The End of Illusions

Audience Warm-up: The Expulsion of Gerta Schnirch

Dates to be announced.

Do you go to pre-show lectures and dramaturgical introductions? And what about an audience warm-up which will prepare you for the show you are about to see in a different way? If you had already seen the play, you may use this opportunity to relive your experience.

(Czech)

Brno. Duben 1945. Euforie, žal, zmatek. Čech nebo Němec? – Označeno (zase)! Vylikvidovat... A co s nimi (a s námi) bylo dál?

Dnešní Brno. Stálá kontroverze. Diskuze, kterou neradi otvíráme.

Pojďme do těchto témat zabrousit na skok společně v zážitkovém diváckém ladění. Každý problém má dvě strany. A ideální svět? Smíření, pochopení, humanita.

Těší se na vás lektorka Tereza!

(Czech) Inscenace
Ticket prices
(Czech) 50 Kč
Length
(Czech) 60 min. without an interval

(Czech)

 

Od 18.00 na Studiu Centra experimentálního divadla na Zelném trhu.

S diváckými laděními jsme začínali s volným vstupem, nyní máme nastaven poplatek za účast 50 Kč. Doufáme, že tato částka nebude pro nikoho bariérou. Zakupte si prosím dopředu vstupenku v GoOutu či na pokladně HaDivadla. Tím máme i možnost sledovat počet účastníků a v případě naplnění prodej uzavřít. Pokud není vyprodáno, můžete na ladění přijít i na poslední chvíli a vstupenku zakoupit na pokladně CED přímo na Zelném trhu nebo u sebe online v mobilu.

 


 

Co prakticky očekávat?

Aktivity pracující s hrou v roli, v níž se podíváme do Brna na jaře roku 1945 i do současnosti.

Klíčová slova: přijetí role; poslech; video; interakce; práce s informacemi; názor; prožitek; skupina; spolupráce; fragmenty; atmosféraThank you for your support and cooperation

NEWSLETTER