Logo HaDivadlo

HaDivadlo

Sezona 44: Práce

Cotatcha Orchestra feat. Ilja Reijngoud (NL)

Přední český big band Cotatcha Orchestra, který je znám svými neotřelými hudebními počiny, se chystá na realizaci hlavního projektu sezony.

Můžete se těšit na sérii tří koncertů s exklusivním hostem, nizozemským trombonistou Iljou Reijngoudem. Na svém hudebním kontě má cenu za kompozici v nejprestižnější soutěži jazzového světa – Thelonius Monk competition, čímž se zařadil mezi velké hráče současného jazzu jako jsou Joshua Redman nebo Chris Potter. Reijngoud se pyšní rovněž získáním Latin Grammy Award či „nizozemského anděla“ v soutěži Edison Award. Kromě svých hráčských a skladatelských aktivit, mimo jiné v Grammy ověnčeném Metropol Orkestu, je také činným pedagogem na hudebních univerzitách v Amsterdamu, Rotterdamu, Haagu nebo na mnoha hudebních workshopech v Evropě a USA.

Na koncertech v Olomouci, Poličce a Brně se tento špičkový hráč představí i jako skladatel a aranžér. Playlist těchto koncertů je sestaven výhradně z jeho skladeb a aranžmá. Jeho bohaté big bandové zkušenosti, které v podzimní sérii svěří do služeb Cotatcha Orchestra, jsou předzvěstí posluchačsky mimořádně atraktivního a nevšedního hudebního zážitku, který by neměl uniknout vaší pozornosti.

www.iljareijngoud.com
www.cotatchaorchestra.cz
YouTube – Ilja Reijngoud: No Substitute
YouTube – Cotatcha Orchestra: Teaser

sdílet

Obsazení

(CZ, SK, AT)

Saxofony
Marek Kotača, Radek Zapadlo, Ivan Podhola, Pavel Zlámal, Radim Hanousek

Trombony
Matthias Zeindlhofer, Jan Galia, Radek Růžička, Michal Motýl

Trumpety
Dominic Pessl, Jaroslav Konečný, Jan Přibil, Jiří Kotača

Kontrabas
Peter Korman

Bicí
Kamil Slezák

Piáno
Martin Konvička

Zavřít

Děkujeme za podporu a spolupráci